Szakmai garanciacsomag

Szakmai garanciacsomag – a minőség mindig kifizetődik!

„B” kategória – Szakmai garanciával

Tudtad ezt? A központilag megállapított kötelező 30 vezetési gyakorlati óra az 1970-es évektől van a tematikába beépítve, és ebben az elmúlt évtizedekben változás nem történt!

Sajnos napjaink biztonságos közlekedéséhez – mind a városi forgalomban, mind az országúti vezetésben – ez nem elég!

A tanuló gépjárművezetők – mivel ez van a köztudatban és a jogszabályban – joggal hiszik, hogy 30 órából elsajátítható a megfelelő vezetési tudás és útbiztonság, és ez biztosan elegendő is a sikeres forgalmi vizsgához, valamint az önálló közlekedéshez.

Ezzel szemben a gépjárművezető tanulók közel 70%-ának mindez nem elég a sikeres gyakorlati vizsgaletételhez!

Ennek következménye a vezetési gyakorlati vizsgák nagyszámú sikertelensége és a kezdő vezetők által okozott balesetek statisztika által bizonyított jelentős növekedése is.

A több mint 20 éves oktatói tapasztalataink alapján létrehoztuk a „Szakmai garanciacsomagot„. Ha tanulóként a Szakmai Garanciacsomagot választod, akkor az általunk javasolt alábbi tematika betartása esetén nagy valószínűséggel már az első vizsgád sikeres lesz és biztonsággal elkezdheted az önálló közlekedést!

A szakmai garanciás tanfolyam tartalma a sikeres elméleti vizsgát követően

44 óra gyakorlati vezetés, ami az alábbiakat tartalmazza:

• 14 óra tanpályán történő gyakorlati vezetés
  • 24 óra városi vezetés
  • 4 óra országúti vezetés
  • 2 óra éjszakai vezetés
  • 1 óra forgalmi vizsga (ez a 45. óra)

A jogszabályban meghatározott 30 órán felüli plusz órák – összesen 14 – szabadon átcsoportosíthatók, mind a tanpályás, mind a forgalmi vezetéshez! Gyakorlati oktató kollégánk felméri a tudásod a tanfolyam alatt és javaslatot tesz, hogy mit lenne érdemes még gyakorolnod a sikeres vezetői vizsga letételéhez.

A „Szakmai garanciacsomag” tanfolyam tanulója – a sikeres vizsga érdekében – vállalja az alábbiakat:

• minden alkalommal elejétől a végéig részt vesz a foglalkozásokon
  • sikeres elméleti vizsgát követően 1 héten belül jelentkezik gyakorlati vezetésre
  • hetente legalább 2-3 alkalommal az előre egyeztetett időpontokban késés nélkül megjelenik a gyakorlati vezetés órákon

A Daru Autósiskola vállalja:

• a „Szakmai garanciacsomag” menüpontban meghirdetett elméleti és gyakorlati képzések pontos teljesítését
  • a gyakorlati oktatók minden esetben megkülönböztetett figyelemmel, egyénileg kísérik végig a „Szakmai garanciacsomag tanfolyam” résztvevőjének aktuális tudásszintjét

Elmélet + 44 gyakorlati óra + forgalmi vizsga óra: 509.990 Ft

Garantáltan 580 km gyakorlati vezetés!

A forgalmi vizsgához minimum 580 km menettávolságot igazoltan teljesíteni kell.

A tandíjat részletekben is befizetheted kamatmentesen, de egyösszegű befizetés esetén 5000 Ft kedvezményt adunk.

TANDÍJ
Elméleti tandíj: 59.990 Ft (+eü tanf. 14.990.- Ft)
Gyakorlati óradíj (44 órára): 10.000 Ft
Gyakorlati pótóradíj (a 44 órán felül): 10.000 Ft